Pożyczki długoterminowe

Provident pożyczka do 10 000 zł bez BIK

Duża przyznawalność. Każdy ma tu szansę otrzymać pożyczkę nawet osoby w BIK. Udziela pożyczek od 300 do 10 000 zł na dowód, bez zaświadczeń, bez formalności dla każdego na oświadczenie. Pożyczki są rozkładane na wygodne raty od 15 zł. Okres spłaty wynosi od 7 miesięcy do 2 lat. Można spłacić wcześniej. Można wybrać opcję spłaty z obsługą domową, czyli wizytami przedstawiciela, albo tańszą opcję przelew i samemu spłacać pieniądze wpłacając na konto firmy. Pieniądze wypłacane od ręki od razu przy podpisywaniu umowy pożyczkowej. Aby dostać pożyczkę należy wypełnić formularz przez internet i czekać na kontakt konsultanta i umówić się na spotkanie z przedstawicielem. Wniosek o pożyczkę Provident online:

Pożyczka prywatna od prywatnych inwestorów do 25tys. zł

Pozyczmikase to serwis błyskawicznie udzielający pożyczek prywatnych do 25 000 zł od prywatnych inwestorów. Tu inwestorzy licytują, aby pożyczyć Ci pieniądze. Twój wniosek przechodzi od inwestora do inwestora, co daje szanse zdobycia gotówki szczególnie jest to ważne dla osób, które nie mają szans otrzymać pożyczki w bankach. Okres pożyczki do 12 miesięcy. Aby otrzymać pożyczkę należy wypełnić wniosek i wysłać.

Wniosek o pożyczkę prywatną

Profi credit pożyczka aż do 25000 do 36 miesięcy - jesteś w BIK tu dostaniesz pożyczkę

Każdy tu może otrzymać pożyczkę, nawet osoby w BIK. BIK nie jest sprawdzany. Minimum formalności. Pożyczka jest udzielana w kwocie od 1000 zł do 25 000 zł na okres do 36 miesięcy. W trakcie spłaty mamy możliwość darmowego odroczenia spłaty rat na 3 miesiące. Możemy też skorzystać z automatycznego rewolwingu po spłacie określonej części pożyczki bez wypełniania wniosku. Minimalny dochód to 800zł. Istnie możliwość sumowania dochodów współmałżonka oraz z innych źródeł. Pożyczka dla osób pracujących na umowę o pracę, na rencie, na emeryturze, o dzieło, zlecenie.Pożyczka z obsługą w domu. Aby dostać pożyczkę należy wypełnić formularz przez internet i czekać na kontakt konsultanta i umówić się na spotkanie z przedstawicielem

Wniosek online o pożyczkę Profi credit

Pożyczka pozabankowa z komornikiem, zaległościami w ZUS, US, bez BIK Funduszu Speed Cash dla firm pod zastaw od 30 000 do 5 mln zł

Pożyczki pod zastaw od 30 tys. zł do 5 mln zł, kredytowanie na okres od 3 miesięcy do 10 lat. Oferta dla przedsiębiorców, możliwość odroczenia spłaty kapitału i odsetek, możliwość spłaty komornika, zaległości w ZUS i US, bez BIK i zaświadczeń z ZUS oraz US, minimum formalności. Umowa jest spisywana u notariusza. Możliwe różne formy zabezpieczenia: mieszkanie, dom, firma, samochód, park maszynowy i inne. Stanowi najlepszą alternatywę pożyczek pozabankowych dla przedsiębiorców, mających utrudniony dostęp do finansowania bankowego, z zaległościami w płatnościach, komornikiem.

Wniosek o pożyczkę pozabankową dla firm Speed Cash